top of page

Kredyty firmowe – Szczecin

W ofercie moich usług znajdziesz wsparcie przy uzyskaniu kredytów firmowych w Szczecinie. Kredyty firmowe to popularne rozwiązanie finansowe, które pozwala przedsiębiorcom na rozwój i inwestowanie w przedsięwzięcia biznesowe. Banki oferują szeroką gamę produktów kredytowych dostosowanych do indywidualnych potrzeb klientów, a ja pomagam w wyborze najatrakcyjniejszej oferty.
Bez względu na formę prawną Twojej firmy możesz uzyskać m.in.:
    • kredyt start działalności (już od 1 dnia),
    • kredyt obrotowy na finansowanie bieżącej działalności,
    • kredyt na realizację kontraktu, który otrzymałeś,
    • faktoring (otrzymasz od razu gotówkę za wystawione faktury zanim zapłaci Twój klient),
    • leasing na zakup pojazdów i maszyn oraz sprzętu,
    • kredyt inwestycyjny na zakup/budowę nieruchomości.
Zapraszam również do skorzystania z mojej oferty ubezpieczeń. Jako przedsiębiorca musisz pamiętać o ubezpieczeniu swoich pracowników, ubezpieczeniu samochodu służbowego oraz nieruchomości i pozostałego majątku firmy.

Kredyty firmowe w Szczecinie dla różnych form działalności

Banki są otwarte na współpracę z różnymi formami działalności gospodarczej, zarówno z mikroprzedsiębiorstwami, jak i dużymi korporacjami. W przypadku osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą banki mogą udzielać kredytów dla firm na podstawie uzyskanych dochodów oraz ewentualnych zabezpieczeń majątkowych. Spółki cywilne bądź jawne powinny przedstawić umowę spółki oraz dokumenty potwierdzające zdolność kredytową wspólników. Natomiast spółki z ograniczoną odpowiedzialnością oraz akcyjne zobowiązane są do okazania sprawozdań finansowych i dokumentów potwierdzających zdolność do spłaty zobowiązań. Oferuję wsparcie w przygotowaniu wszystkich niezbędnych dokumentów i sprawnym uruchomieniu procesu kredytowego.

Krzywa górę
bottom of page